Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Kıymetli İş Ortaklarımız,

Geçmişten günümüze uzanan birikimimizle, inşaat sektöründe kök salmış olan Avrasya Mimarlık Mühendislik, usta işlerle imzasını taçlandırarak sektöründe fark yaratmış durumdadır. Ben ve şirketim , siz değerli ortaklarımızın fikirlerine ve düşüncelerine öncelik vererek, yaratıcı vizyonla kaliteli, yaşanabilir, türk aile yapısına uygun yapı ve eserler sunma arzusundadır.

Kentsel dönüşüm ve plan proje süreçlerinde, teknolojiyi akıllıca kullanarak estetik ve fonksiyonelliği ustalıkla bir araya getiren çalışmalar tasarlamaktayız. Arsa ve kat maliklerinin taleplerine saygı gösterirken, ülkemiz ve toplumumuzun değerlerini göz önünde tutarak, mimari dokunuşlarla fark yaratan projeler üretmekte ve şehrimizin yarınlarına değer katmaktayız.

Avrasya Mimarlık Mühendislik, geleceğin projelerinde daha büyük başarılar için ilk günkü heyecan ve tutkusunu kaybetmeden çalışmalarını sürdürecektir.

Sevgi ve saygılarımla,

Gürşad Arı

Avrasya Mimarlık Mühendislik YKB

ŞİRKETİMİZ

Biz
Kimiz?

Kentsel Dönüşümde Sektörünün Lideri

30 Yılı Aşkın Tecrübeyle Kenti Dönüştürüyoruz

Seçkin inşaat projeleriyle, Türk aile yapısına uygun, güvenli ve estetik yaşam alanları yaratmak amacıyla Avrasya Mimarlık Mühendislik olarak yola çıktık. 30 yılı aşkın süredir sektörde bilinen, güvenilir ve köklü bir markayız. Müşteri ihtiyaçlarını en önemli önceliğimiz olarak görüyor, her projemizi müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak şekillendiriyoruz.

İnsana ve Çevreye Saygıyla İnşa Ediyoruz

Bizim için sadece binalar değil, insanların mutluluğunu ve huzurunu artıran, hayatlarını kolaylaştıran mekanlar inşa etmek de önemli bir misyon. Kentsel dönüşüm projelerimizde, modern mimariyle birleşen geleneksel Türk aile yapısına uygun tasarımlarla, yaşam kalitesini yükselten yapılar inşa ediyoruz. Aynı zamanda çevre dostu malzemeler kullanarak, gelecek nesillerin doğal güzelliklerden faydalanmasını önemsiyoruz.

Kalite İle Sizlere Hizmet Sunuyoruz

Kalite, firmamızın temel taşlarından biridir. Malzeme seçiminden işçiliğe kadar her aşamada kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Uzman mühendis ve mimarlarımız, projelerimizi en ince detaylarına kadar düşünerek, sağlam ve dayanıklı yapılar ortaya çıkarıyor. Amacımız, inşa ettiğimiz yapıların yıllarca güvenle kullanılmasını sağlamaktır.

Müşterilerimizi Dinliyor, Hayallerini Gerçekleştiriyoruz

Her projemizde, müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alıyoruz. Her aşamada, iletişim kanallarımız açık tutarak, onların fikirlerini önemsiyor ve projelerimizi buna göre şekillendiriyoruz. Çünkü inşa ettiğimiz yapılar, sadece tuğla ve betondan ibaret değil, hayalleri gerçekleştiren yaşam alanlarıdır.

Farklılıklarımızla Öne Çıkıyoruz

  • 30 yılı aşkın tecrübe ve sektörel bilgi birikimi
  • Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsememiz
  • İnsana ve çevreye saygılı, çevre dostu projeler
  • Türk aile yapısına uygun, estetik ve fonksiyonel tasarımlar
  • Kalite ve güvenden ödün vermememiz

Sizleri Hayalinizdeki Yaşam Alanlarıyla Buluşturuyoruz

Biz, Avrasya Mimarlık Mühendislik, inşa ettiğimiz her yapıda, sizleri hayalinizdeki yaşam alanlarıyla buluşturmayı hedefliyoruz. Geleceğe güvenle adım atacağınız, ailelerinizle mutluluğu ve huzuru paylaşacağınız mekanlar inşa ediyoruz. Bize duyduğunuz güvenle, kaliteli yaşamın mimarı olmaya devam edeceğiz.

 

Vizyonumuz, çevreye duyarlı, sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak, teknoloji ve inovasyonu benimseyerek geleceğin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak ve kültürel mirası modern yaşamla birleştirerek değer katmanın yanı sıra depreme karşı önlemler çerçevesinde yürütülen şehrin kentsel dönüşümünde aktif bir rol alarak  güvenli ve sürdürülebilir yapılar inşa etmektir.

 

Misyonumuz, Türkiye’nin kentsel dönüşümünde öncü olmaya devam etmek, müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak, kaliteli ve çevre dostu çözümler sunmak, estetiği ön planda tutarak, insanları ve çevreyi baz alan projelerle şehirlerin siluetini değiştirmek, yaşam kalitesini yükseltmek ve gelecek nesillere ilham vermek için çalışmaktır.

İnsanlarımızın güvenle yaşayabileceği, deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklı yapılar inşa ederek, toplumun refahını artırmak ve geleceğe umutla bakmayı, Kentsel dönüşümde, mimari estetiği ve yapı sağlamlığını bir araya getirerek, şehrimizi güvenli ve güzelliklerle dolu bir yaşam alanı haline getirmek en büyük hedefimizdir.

 

 

Adres
Merkez Mah., Marmara Cad. Bekir Aşçı İş Merkezi D:10, 34310 Avcılar/İstanbul